Tradycja i nowoczesność

Nasza firma istnieje i działa na Bartodziejach od 1995 roku. Początkowo pod nazwą BART-DENTAL, a od pięciu lat jako . Przez ostatnie dwadzieścia dwa lata z powodzeniem leczymy stomatologicznie już drugie pokolenie mieszkańców Bydgoszczy, a szczególnie naszego osiedla. Poprzez ciągłe szkolenia i zakupy coraz nowocześniejszego sprzętu staramy się stale podnosić jakość naszych usług. Od kilkunastu lat świadczymy również usługi stomatologiczne we współpracy z . Od trzech lat rozszerzyliśmy zakres naszych usług o ortodoncję.

Piękny uśmiech

Serdecznie zapraszamy Państwa do gabinetu stomatologicznego KaDental, w którym zadbamy o Państwa zdrowy i piękny uśmiech.

Bez stresu

Wnaszej placówce zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany dentysta (stomatolog). Gabinet stomatologiczny zapewnia miłą atmosferę oraz bezstresowe i bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Najnowsze technologie

Gabinety wyposażone są w mikroskopy stomatologiczne pozwalające na wgląd do wnętrza zęba. Powiększenie pola zabiegowego umożliwia przeprowadzenie skomplikowanego leczenia niejednokrotnie niemożliwego do wykonania podczas standardowego postępowania.